<div id="nivo-caption-nazov">Ponúkame na predaj nádherný veľký 2 izbový s možnosťou prerobenia na 3 izb. </div>
<div id="nivo-caption-lokalita">Bratislava I &nbsp; 2. izbový </div>
<div id="nivo-caption-cena">
Predaj: 179 000  EUR
 </div> <div id="nivo-caption-nazov">Ponúkame na predaj luxusný 3 izb.byt,110m2 v centre mesta, Špitálska ulica. </div>
<div id="nivo-caption-lokalita">Bratislava I &nbsp; 3. izbový </div>
<div id="nivo-caption-cena">
Predaj: 300 000  EUR
 </div> <div id="nivo-caption-nazov">Ponákame na predaj 4 izbový byt na Hradnom vrchu, Stare mesto, 10 r.novostavba </div>
<div id="nivo-caption-lokalita">Bratislava I &nbsp; 4. izbový </div>
<div id="nivo-caption-cena">
Predaj: 389 000  EUR
 </div> <div id="nivo-caption-nazov">Ponúkame na predaj 2izb.NOVOSTAVBU v Devínskej Novej Vsi. </div>
<div id="nivo-caption-lokalita">Bratislava IV &nbsp; 2. izbový </div>
<div id="nivo-caption-cena">
Predaj: 106 000  EUR
 </div> <div id="nivo-caption-nazov">Na predaj krásny veľký 3 izbový byt v Dúbravke s pekným výhľadom a po kompletnej rekonštrukcii. </div>
<div id="nivo-caption-lokalita">Bratislava IV &nbsp; 3. izbový </div>
<div id="nivo-caption-cena">
Predaj: 150 000  EUR
 </div> <div id="nivo-caption-nazov">Na predaj pekný, slnečný 4 izb. byt v nízkopodlažnom bytovom dome v Trnave-blízko centra. </div>
<div id="nivo-caption-lokalita">Trnava &nbsp; 4. izbový </div>
<div id="nivo-caption-cena">
Predaj: 97 850  EUR
 </div> <div id="nivo-caption-nazov">Ponúkame na prenájom luxusný 3 izb.byt,110m2 v centre mesta, Špitálska ulica. </div>
<div id="nivo-caption-lokalita">Bratislava I &nbsp; 3. izbový </div>
<div id="nivo-caption-cena">
Prenájom: 1 700  EUR
 </div> <div id="nivo-caption-nazov">Ponúkame na prenájom 4izb. byt na Slavíne, Horský park s krásnym výhľadom. </div>
<div id="nivo-caption-lokalita">Bratislava I &nbsp; 4. izbový </div>
<div id="nivo-caption-cena">
Prenájom: 900  EUR
 </div>

O NÁS

Hlavnou činnosťou realitnej kancelárie BIZNIS REALITY s.r.o. je sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností pre fyzické a právnické osoby. Našou prioritou je poskytovanie kvalitných sprostredkovateľských služieb pre klientov a zabezpečovať komplexný právny servis na vysokej úrovni. Pôsobíme hlavne v  regióne Západného Slovenska so zameraním na Bratislavu a okolie.

Náš prístup je spoľahlivý, flexibilný a najmä zodpovedný.
Garantujeme Vám, že všetky zmluvy budú pripravené na profesionálnej úrovni a budú spĺňať všetky zákonné a právne náležitosti, ktoré presne stanovujú práva a povinnosti všetkých zúčastnených strán.

Dôvera a spokojnosť klientov je pre nás najdôležitejšia..preto kladieme dôraz na individuálny prístup. Pri osobnom rozhovore chceme nájsť pre Vás najlepšie riešenie, chceme poznať Vaše predstavy, potreby a očakávania spojené s Vašim bývaním a preniesť ich do reality. Individuálny prístup ku klientom bez obmedzenia úradných hodín. Neváhajte nás kontaktovať kedykoľvek. Sme tu pre Vás aj počas víkendov a sviatkov.

Radi by sme Vám pomohli pri výbere nehnuteľnosti. Zaisťujeme pre klientov komplexný právny servis a konzultácie v oblasti vývoja súčasného realitného trhu.  Hlavnou myšlienkou je poskytovať našim klientom kvalitné a profesionálne služby spojené s výberom nehnuteľností.

Zaviazali sme sa dodržiavať ETICKÝ KÓDEX Spoločnosti Biznis Reality s.r.o, ktorý predstavuje súhrn základných hodnôt, princípov a pravidiel správania realitného makléra pri sprostredkovaní kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.
Do našej ponuky zásadne zaraďujeme nehnuteľnosti až po obhliadke našimi realitnými maklérmi, po dohodnutí obchodných podmienok s predávajúcim a najmä po dôkladnom preverení predávanej nehnuteľnosti.

Čas je komodita, ktorá nám dnes chýba asi najviac. Chceme ušetriť našim klientom drahocenný čas a administratívnu záťaž pri výbere vhodnej nehnuteľnosti. Sme Vaším partnerom, ktorý chráni Vaše záujmy od prevzatia nehnuteľnosti do našej ponuky, cez vybavovanie dokladov na katastri a v banke, cez vypracovanie kvalitných právnych dokumentov až po odovzdanie nehnuteľnosti na základe preberacích protokolov za našej účasti a prehlásenie energií u ich dodávateľov.

 

Pekný deň Vám želá,


Váš tím BIZNIS REALITY s.r.o