PROFIL FIRMY

O NÁS

Hlavnou činnosťou realitnej kancelárie BIZNIS REALITY s.r.o. je sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností pre fyzické a právnické osoby. Našou prioritou je poskytovanie kvalitných sprostredkovateľských služieb pre klientov a zabezpečovať komplexný právny servis na vysokej úrovni. Pôsobíme hlavne v  regióne Západného Slovenska so zameraním na Bratislavu a okolie.

Náš prístup je spoľahlivý, flexibilný a najmä zodpovedný.
Garantujeme Vám, že všetky zmluvy budú pripravené na profesionálnej úrovni a budú spĺňať všetky zákonné a právne náležitosti, ktoré presne stanovujú práva a povinnosti všetkých zúčastnených strán.

Dôvera a spokojnosť klientov je pre nás najdôležitejšia..preto kladieme dôraz na individuálny prístup. Pri osobnom rozhovore chceme nájsť pre Vás najlepšie riešenie, chceme poznať Vaše predstavy, potreby a očakávania spojené s Vašim bývaním a preniesť ich do reality. Individuálny prístup ku klientom bez obmedzenia úradných hodín. Neváhajte nás kontaktovať kedykoľvek. Sme tu pre Vás aj počas víkendov a sviatkov.

Radi by sme Vám pomohli pri výbere nehnuteľnosti. Zaisťujeme pre klientov komplexný právny servis a konzultácie v oblasti vývoja súčasného realitného trhu.  Hlavnou myšlienkou je poskytovať našim klientom kvalitné a profesionálne služby spojené s výberom nehnuteľností.

Zaviazali sme sa dodržiavať ETICKÝ KÓDEX Spoločnosti Biznis Reality s.r.o, ktorý predstavuje súhrn základných hodnôt, princípov a pravidiel správania realitného makléra pri sprostredkovaní kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.
Do našej ponuky zásadne zaraďujeme nehnuteľnosti až po obhliadke našimi realitnými maklérmi, po dohodnutí obchodných podmienok s predávajúcim a najmä po dôkladnom preverení predávanej nehnuteľnosti.

Čas je komodita, ktorá nám dnes chýba asi najviac. Chceme ušetriť našim klientom drahocenný čas a administratívnu záťaž pri výbere vhodnej nehnuteľnosti. Sme Vaším partnerom, ktorý chráni Vaše záujmy od prevzatia nehnuteľnosti do našej ponuky, cez vybavovanie dokladov na katastri a v banke, cez vypracovanie kvalitných právnych dokumentov až po odovzdanie nehnuteľnosti na základe preberacích protokolov za našej účasti a prehlásenie energií u ich dodávateľov.

 

Pekný deň Vám želá,


Váš tím BIZNIS REALITY s.r.o